Nabídka mečů a historických dekoračních předmětů

Znáte to, někdo se Vás ptá co by jste chtěli za dárek .. nebo jinak, dostanete za úkol sehnat dárek kolegovi, kamarádovi, nebo někomu z rodiny .. Láhev něčeho dobrého je ta poslední možnost, kosmetika je pro holky ... Pokud potřebujete poradit, zkuste nějakou zbraň, repliku zbraně ! :)

Nabízíme celou řadu replik mečů, pistolek, kanónků .. dnes se podívejme na prvně jmenované - meče ! .. nabídka je velmi široká, poradíme jak se v ní vyznat.

1) Meče kolem 1000 kč (do 1500,-): Doporučuji něco ze série nerezové. Při dotyku nekorodují .. když se se svým mazlíčkem majitel seznámí, nebude mít potřebu na něj neustále patlat, to ale neplatí o návštěvách, buďte si jisti že každý bude zkoušet zda je meč ostrý, co vydrží za ohnutí .... zkrátka prsty na něm budou vidět, pokud bude z korodujícího materiálu za pár hodin uvidíte otisky v oranžové barvě.. pokračujte na : Meče z oceli v rustikální úpravě, Meče z leštěné nerezové oceli


1230 Kč


1160 Kč


1067 Kč

2) Meče do 3000 kč: Velmi žádané zboží, dárek který už stojí opravdu za to. Vyplatí se zainvestovat meč s plaketou - snadná a velmi efektní montáž na zeď. Vesměs se jedná o meče na jejichž čepele je použita nerezová ocel, velmi dobře leštěná. Jednoznačně kandidát Vašeho výběru : Meče Ancient Warrior


1583 Kč


2321 Kč


2866 Kč

3) Meče na historický šerm : dražší záležitost. Plně funkční meče určené pro boj a ne vystavování. Strohý a funkční design, kvalitní kovaná ocel. Pro někoho kdo nešermuje ale asi spíše zbytečné, raději kupte 2-3 dekorační za tu samou cenu. Šermíři ale mohou výbirat v naší nabídce také.

4) Šavle nebo kordy : Trochu jiné sečné a bodné zbraně, v naší nabídce je ale naleznete také, podívejte se na levé menu naší nabídky.


2071 Kč3403 Kč


 

5) Erby : dárkové zboží od nekolika set, vhodné jako menší dárek. Stylová výzdoba předsíní, vstupních hal, schodišť ale i pracoven a pokojů. Pokračujte ve výběru.


325 Kč


708 Kč


1044 Kč

 

6) Další historické věci : je libo zbroj, kompletního ritíře v životní velikosti, miniaturu, kroužkovou košili, nebo dokonce pás cudnosti ? není problém ! projděte si náš katalog!


1821 Kč


2553 Kč


5623 Kč

 

A mnoho dalšího - seznam a krátký popis sortimentu

Home | Náš sortiment | Kontaktní formulář | Site map | Ceník | Info a kontakty | Propagace
Kontakty
MailNews
Zadejte svoji e-mail adresu, chcete-li dostávat zprávy z našeho serveru


Přidat.eu záložku
Diskuse
Doporučujeme
Paintball pro Kadaň, Žatec, Chomutov, Most a okolí

Airsoftové zbraně, paintball zbraně, kuličky a střelivo, army vybavení a výstroj

On-line prodej chovatelských potřeb pro psy a kočky. Kvalitní krmiva, pamlsky, hračky, pelíšky, oblečky a spousta dalších nezbytností.

Košík
Přihlášení zákazníka
Login :
Heslo :

Možnosti platby
gopay

dobirka
Anketa
Máte doma vystavenu nějakou repliku podobnou těm v naší nabídce ?
Ano, 38%
Ne, 29%
Ne, ale uvažuji o ní, 33%
Celkem hlasů : 51135

optimalizace PageRank.cz | Jyxo | Google